Supermodne sukienki z frędzlami, koronką, falbankami

Pośród kreacji karnawałowych nie brakuje różnego rodzaju krótkich sukienek. Najczęściej są czarne i dopasowane, jednak jest oczywiście mnóstwo innych możliwości. W każdym razie, jeśli kobieta nie ma pomysłu co założyć na Sylwestra, zawsze może zdecydować się na małą-czarną.

Nieśmiertelna mała-czarna to właściwie pozycja obowiązkowa w szafie każdej kobiety. Dla niektórych pań jest ulubionym ciuchem, dla innych kołem ratunkowym. Natomiast z pewnością można w niej wyglądać zarówno elegancko, jak i nieco bardziej na luzie. Wiele zależy od dodatków. Buty, torebka czy pasek do sukienki karnawałowej mogą być na przykład srebrne lub złote. Okazuje się jednak, że czarna i krótka sukienka może być bardzo oryginalna. Ostatnio na topie są koronki, warto wziąć to pod uwagę wybierając swoją kreacje sylwestrową. Sukienka może być cała z koronki albo mieć koronkowe wstawki, rękawy czy wykończenia. Natomiast rękawy czy dół sukienki mogą być też wykończony falbankami. Dzięki nim kreacja wygląda lekko i romantycznie. Oczywiście można wybrać również sukienkę, która od pasa ma kilka rzędów falban. Inna propozycja to ubranie w stylu baletnicy. Bardzo rozłożysty dół sukienki robi naprawdę ciekawe wrażenie i niewątpliwie jest wygodny podczas tańczenia.

Kolejne urozmaicenie, które może dotyczyć krótkiej sukienki wieczorowej to frędzle. Powodują, że kobieta wygląda niczym postać z lat 20-tych XX wieku. Zresztą taka sukienka bywa nawet elementem przebrania karnawałowego. Wystarczy założyć jeszcze kabaretki, długi sznur pereł, odpowiednio się uczesać i wymalować. Przyda się też długa lufka z papierosem, którego nie koniecznie trzeba palić. Sukienki z frędzlami doskonale wyglądają w tańcu. Najczęściej są one bez rękawów, a same frędzle mogą być zrobione z błyszczącego lub matowego materiału. Poza tym mogą być w takim samym lub innym kolorze niż sukienka. Z pewnością najbardziej klasyczna wersja to czarna sukienka z czarnymi frędzlami. Jednak wybierając się na zabawę karnawałową można zastanowić się na przykład nad frędzlami srebrnymi lub ozdobionymi cekinami.